Garantovaný Nájem

Combined ShapeCreated with Sketch.

Získejte garantovaný nájem
a připojte se k rostoucí skupině spokojených rentiérů

Vlastnit v dnešní době nemovitost může být splněný sen, ale může to také přinést spoustu starostí. Údržba bytu, havárie, hledání nájemníka, opožděné nájemné a mnoho dalších podobných situací mohou zabrat spoustu drahoceného času a udělat nečekanou díru v rozpočtu.

Našim cílem je ušetřit tyto starosti majitelům bytů tím, že se jim kompletně postaráme o jejich nemovitost, a zajistíme jim tak stabilní příjem bez nepříjemných komplikací.

Jak to funguje?

1. Schůzka: Setkáme se spolu ve vašem bytě. Spolu si ho prohlédneme, odpovíme na jakékoliv dotazy ohledně nájmu bez starostí a vyslechneme si vaše představy o podmínkách nájmu, například jestli v bytě může bydlet i mazlíček.
2. Nacenění a návrh: Na základě naší schůzky pro vás vytvoříme nabídku a vyřešíme detaily nájemní smlouvy. Můžete si vše pořádně promyslet, ale vše se dá zařídit už během první schůzky.

3. Podpis a předání bytu: Pokud budete s podmínkami spokojení, můžeme se vrhnout na podpis smlouvy a předání bytu. Od této chvíle přebíráme za vše zodpovědost my, od samotného nájmu až po energie.

4. Najdeme nájemce: Pustíme se do hledání vhodného nájemce a za měsíc už k vám poletí první platba. Nájemné platíme stále, ať už byt bude obydlený nebo ne, a vždy na den přesně.

5. Vy se nestaráte: Teď už můžete byt pustit z hlavy a raději si užívat volného času. Nečekají na vás žádné telefonáty od nájemníků, pojištění, havárie nebo poškozený nábytek. Od toho už jsme tady my.

1. Schůzka

Setkáme se spolu ve vašem bytě. Spolu si ho prohlédneme, odpovíme na jakékoliv dotazy ohledně nájmu bez starostí a vyslechneme si vaše představy o podmínkách nájmu, například jestli v bytě může bydlet i mazlíček.

2. Nacenění a návrh

Na základě naší schůzky pro vás vytvoříme nabídku a vyřešíme detaily nájemní smlouvy. Můžete si vše pořádně promyslet, ale vše se dá zařídit už během první schůzky.

3. Podpis a předání bytu

Setkáme se spolu ve vašem bytě. Spolu si ho prohlédneme, odpovíme na jakékoliv dotazy ohledně nájmu bez starostí a vyslechneme si vaše představy o podmínkách nájmu, například jestli v bytě může bydlet i mazlíček.

4. Najdeme nájemce

Pustíme se do hledání vhodného nájemce a za měsíc už k vám poletí první platba. Nájemné platíme stále, ať už byt bude obydlený nebo ne, a vždy na den přesně.

5. Vy se nestaráte

Teď už můžete byt pustit z hlavy a raději si užívat volného času. Nečekají na vás žádné telefonáty od nájemníků, pojištění, havárie nebo poškozený nábytek. Od toho už jsme tady my.

Nejčastější dotazy

Obvyklá smlouva je sepsána na 12 měsíců. Po uplynutí této doby je možné smlouvu prodloužit.

Nájemné od nás máte garantované. I kdyby nastala situace, že v bytě nebude bydlet žádný nájemník.

Vy za službu nezaplatíte vůbec nic. Pečlivě zvážíme cenu nájemného. Poté ji mírně navýšíme a je na nás, abychom našli nájemce, který bude splňovat naše vyšší nároky. To může chvíli trvat, ale toto riziko už neseme my.

Váš garantovaný nájem se tím nemění. Peníze dostanete každý měsíc. Nájemníky pečlivě vybíráme, aby k podobným problémům vůbec nedošlo. Kdyby ale přeci jen k takové situaci došlo, primárně se ji snažíme řešit domluvou. Pokud nastane opravdu kritická situace, ukončujeme nájem a dlužné nájemné potom vymáháme soudní cestou.

Může se stát, že budete potřebovat mít byt k dispozici dříve. Pro tyto případy je ve smlouvě výpovědní doba 2 měsíce, ve kterých zařídíme, aby byl byt zpět v původním stavu a v pořádku předán.

Combined ShapeCreated with Sketch.